DUYURULAR
Anasayfa / Duyurular / Klima Dolum Kampanyası

Klima Dolum Kampanyası

KLİMA GAZI DOLUMU KAMPANYASI

1 Haziran – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Euromaster servis noktalarında klima gazı dolumu KDV dahil sadece 69TL! Siz de hemen bir Euromaster servis noktasını ziyaret edin, bu fırsattan yararlanın.

Klima gazı dolumu kampanyası 1 Haziran – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Belirtilen kampanyalı fiyata KDV dahildir. Klima gazı dolumu kampanyası sadece binek, 4×4 ve SUV araçlar için geçerli olup, hafif ticari ve ağır vasıtalar için geçerli değildir.

Araç kliması bakımı

Aracınızın kliması, özellikle mevsim geçişlerinde düzenli olarak kontrol gerektiren strandart bir donanımdır. Araç kliması bakımı sırasında gerekirse; polen filtresi değişimi, klima gazı dolumu, klima gazı kaçak tespiti, klima bakteri temizliği, klima kompresörü ve klima termostatının bakımları yapılır.

Araç klimasının görevi

  • Yolcu kabinindeki ısıyı istenilen seviyede sabit tutar
  • Havanın nemini azaltır
  • Toz ve kirleri filtreler
  • Araç kliması sürüş konforunu arttırarak, sürüş esnasında dikkatin dağılmasını engeller

Klima gazı dolumu ne sıklıkta yapılır?

Araç klima sistemi her sene düzenli olarak kontrol edilmeli, en az 2 yılda bir de klima gazının yeniden doldurulması gerekir.

Düzgün çalışmayan ve bakımı yapılmamış klima sisteminin zararları nelerdir?

Düzgün çalışmayan klima sistemi aracın motorunu zorlayarak yakıt tüketimini arttıracağı gibi, sürüş konforunu da azaltır. Araç klima sistemindeki filtrelerde zamanla küf ve bakteri oluşabileceğinden, araç içinde kötü kokular oluşabilir ve lejyoner hastalığı gibi bir çok hastalığın oluşma riski artacaktır.

Öneriler

Varta Akü

Varta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Aydemir Otomotiv, Tuzla Lastik, Pendik Lastik, Kartal Lastik, Gebze Lastik, Lastik Satışı, Michelin Pilot Sport, Michelin Tuzla, Kışlık Lastik Fiyatı, Yazlık Lastik Fiyatı, Michelin Lastik, 195/65/R15, 205/55/R16, 185/65/R15, Offroad Lastik,